Ako tovar doručíme

Ako tovar doručíme

V DesignOutlete môžete pri objednávaní tovaru zvoliť niekoľko spôsobov dodania tovaru:

1. Doručenie na adresu

Tovar doručí niektorá z našich zmluvných prepravných spoločností až k vám domov. Vodič prepravnej spoločnosti zásielku doručí za prvé uzamykateľné dvere. Vynáška tovaru na poschodie nie je súčasťou štandardnej dopravy, na vyžiadanie však takúto službu poskytujeme. Neváhajte nás kontaktovať pre bližšie informácie o cenách a podmienkach vynášky na poschodie.

Ak ste si objednali tovar, ktorý je v okamihu odoslania objednávky skladom, očakávajte zásielku do 4 pracovných dní od prijatia objednávky alebo platby (v prípade platby vopred).

Ak ste si objednali tovar, ktorý v okamihu odoslania objednávky nie je skladom, niekoľko dní pred expedíciou zásielky budete najprv telefonicky kontaktovaní pre dohodnutie vami vyhovujúceho termínu doručenia.

Vo väčšine prípadov v deň expedície dostanete informačný e-mail, ktorý obsahuje sledovacie číslo a informácie o možnosti sledovania zásielky, a do 1 -2 pracovných dní vám bude zásielka doručená. Vďaka tomu, že budete poznať sledovacie číslo zásielky, si môžete priamo s prepravnou spoločnosťou dohodnúť iný termín alebo náhradný termín doručenia, ak ste pri prvom pokuse neboli zastihnutí.

2. Osobný odber v sklade predávajúceho

Objednaný tovar si prídete sami vyzdvihnúť do nášho skladu v Prahe 9 - Čakoviciach. Podrobné inštrukcie k odberu dostanete v e-mailovej výzve k odberu.

Adresa odberného miesta:
STARCON design, s.r.o.
Business centrum
Kostelecká 879/59, 196 00 Praha 9
Česká republika

Prevádzkové hodiny pro odbery: Po - Pia 9 - 17h

Ďalšie podmienky odberu v sklade predávajúceho:
Keď bude vaša objednávka pripravená na vyzdvihnutie, budete e-mailom vyzvaní k uskutočneniu osobného odberu. Bez výzvy k osobnému odberu nie je možné tovar vydať.

3. Osobný odber vo výdajnom mieste Zásielkovne

Objednaný tovar si prídete vyzdvihnúť do výdajného miesta Zásielkovne, ktoré ste si zvolili v objednávkovom formulári. Keď bude Vaša zásielka v príslušnom výdajnom mieste pripravená k odberu, dostanete informačný e-mail alebo SMS s presnými inštrukciami pre uskutočnenie odberu vrátane hesla, ktorým sa pri osobnom odbere preukážete. Zásielku uloženú vo výdajnom mieste Zásielkovne môžete vyzdvihnúť v priebehu 7 kalendárnych dní v prevádzkových hodinách príslušnej prevádzkarne.

Ďalšie podmienky osobného odberu vo výdajných miestach Zásilkovne:
V sieti výdajných miest Zásielkovne je možné vyzdvihovať balíky malých rozmerov. Ak obsahuje košík tovar, ktorý hmotnostnými a rozmerovými parametrami nezodpovedá podmienkam pre prepravu v systéme Zásielkovne, nebude vám systém tento spôsob osobného odberu ponúkať. V takom prípade budete mať možnosť vybrať si medzi osobným odberom v našom sklade a doručením na adresu.

Doprava zdarma platí pre každú objednávku. Stále.
Od žiarovky až po skriňu, všetko vám dovezieme za 0 Kč.

Nakupujte bez obáv.
Každý tovar môžete do mesiaca vrátiť!
Iba pre stálych zákazníkov (po skúšobnej dobe)

Najvýhodnejšie cenové ponuky bývajú rýchlo preč.
Od nás dostanete avízo ešte pred začiatkom akcie.

Vážíme si stálych zákazníkov. A myslíme na nich.
Chcete dostávať ponuky pre VIP klientelu?

Exkluzívny nákup iba pre členov DESIGN GENIUS.
Každý týždeň nové ponuky.

Prvých 30 dní služby je zdarma. Pre aktiváciu je nutné mať založený klientský účet na webe (zaregistrovať sa).
Službu je možné kedykoľvek zrušiť. Skúšobnú dobu nie je možné opakovať.

Už mám DesignGenius Nemám záujem Vyskúšať na 30 dní zdarma