Predstavujeme naše dizajnové značky

U nás máte istotu, že kupujete originálny dizajn a kvalitu. A to za výborné ceny.

BHM Germany Značka BHM Germany: sedací nábytok - všetko začalo od stoličky

Image značky BHM Germany

Firma bola založená neďaleko nemeckého Bilefeldu. Do začiatku si dala jednoduchý cieľ - vyrábať pohodlný a dizajnový sedací nábytok. Všetko začalo od stoličiek, pridali sa kreslá a barovky. Práve vďaka barovým stoličkám získala táto značka značnú známosť - napodobeniny ich prvých výrobkov môžete vidieť ešte dnes v ponukách mnohých výrobcov. Najlepším prostriedkom proti kopírovaniu je neustála inovácia. A tak sa v našej ponuke veľmi rýchlo striedajú nové kolekcie, ktoré nahrádzajú tie skoršie. Vieme, že to niekedy spôsobuje vrásky našim obchodným partnerom, ktorí potrebujú plánovať dodávky s určitým predstihom, ale to je súčasť našej firemnej politiky - originálny nový tovar za výborné ceny.

POKRAČOVAŤ »

Design Scandinavia Značka Design Scandinavia: severská klasika z Dánska

Image značky Design Scandinavia

Spoločne so značkou Danish Style tvorí táto značka hlavnú časť našej ponuky. Nie je divu. Každá nová kolekcia je vždy prijatá našimi zákazníkmi s veľkým záujmom. Slováci jednoducho dánskemu dizajnu fandí.

Základňa tohto významného dánskeho výrobcu sídli na severe Dánska, kde sa vždy darilo dobrému dizajnu. S touto značkou si môžete kompletne zariadiť celý byt, dom alebo komerčný interiér. Výrobky tejto značky sú často kopírované, preto bola zavedená ochranná známka DESIGN RIGHTS, ktorá chráni autorské práva po dobu 3 rokov. Potom sa už môžete stretnúť s plagiáty od iných výrobcov. V našej ponuke sú už v tejto dobe ponúkané celkom nové kolekcie.

POKRAČOVAŤ »

Mørtens Furniture Značka Mørtens Furniture: Mortens

Image značky Mørtens Furniture

Mørtens Furniture je značka orientovaná na mobilitu – sedací nábytok, stolíky a stoly, drobné úložné a odkladacie priestory. Jej stratégia je daná súčasným životným štýlom, človek je neustále v pohybe, presúva sa z miesta na miesto, za prácou, cestuje, a preto potrebuje nábytok, ktorý mu bude vyhovovať za každej situácie a v rôznych interiéroch. Tomu zodpovedá aj široká ponuka farebných prevedení, ktorá vyhovie takmer každej požiadavke zákazníka. Značka nezabúda ani na dizajnových nadšencov, v jej retro kolekciách sú predstavované ikony klasického dizajnu prvej polovice dvadsiateho storočia.

POKRAČOVAŤ »

Brüxxi Značka Brüxxi: Brüxxi

Image značky Brüxxi

Špičkový dizajn, ktorý chráni naše životné prostredie.

Brüxxi je nemecká značka s jednoznačným zameraním na špičkový dizajn, vysokú úžitkovú hodnotu, prijateľné ceny a ochranu životného prostredia.

Niekoľko kolekcií dizajnového nábytku od značky Brüxxi sa vyrába z masívneho agátového dreva alebo dreva Sheesham. Použitý materiál je certifikovaným produktom FSC®, čo znamená, že je kladený zvláštny dôraz na udržateľnosť použitých materiálov. Preto zakúpením rady produktov od značky Brüxxi podporujete existenciu lesov. Pokiaľ patríte medzi jedincov s ekologickým zmýšľaním, no zároveň sa chcete doma obklopovať kvalitnými predmetmi, inšpirujte sa napríklad kolekciou dizajnového nábytku z masívu Mumbai,môžete vybírat z prevedení z agátového dreva alebo dreva dreva Sheesham.

Ďalšou dobrou správou pre originálne osobnosti je fakt, že väčšina výrobkov tejto značky je vyrábaná ručne a každý kúsok nábytku zhotovený z prírodného dreva je originál. Bruxxi navyše dopĺňa svoje portfólio nábytku luxusnými bytovými doplnkami – pre krásny interiér vyladený do detailu.

POKRAČOVAŤ »

Artenat Značka Artenat: Artenat

Image značky Artenat

Nemecká značka Artenat vznikla spojením dvoch slov – Art a Natura. Výrobca zahájil svoju výrobu pred viac ako 30 rokmi neďaleko nemeckého Stuttgartu. Základnou filozofiou je výroba malého nábytku do obytných a komerčných interiérov (stolíkov, vešiakov, dekorácií) z prírodných materiálov, v tomto prípade z dreva.

Drevené stolíky dodnes tvoria najväčšiu ponuku tejto značky, a sú medzi zákazníkmi veľmi obľúbené. Je to dané ako výberom zaujímavých drevných dekorov, tak aj ich farebnosťou dosahovanou vrstvením rôznych lakov. A samozrejme, originálnym dizajnom.

POKRAČOVAŤ »

Danish Style Značka Danish Style: dánsky nábytok najvyššej kvality

Image značky Danish Style

Hľadáte spojenie toho najlepšieho dánskeho dizajnu, prvotriedneho spracovania a originálneho dizajnu? Potom ste tu dobre! Táto značka spoločne s Design by scandinavian tvorí ten najlepší dánsky nábytok. Vďaka veľmi efektívnej výrobe, skladovaní a distribúcii si ho môže dovoliť skutočne každý milovník dobrého dizajnu.

Severský dizajn v nábytku, to je dnes predovšetkým Dánsko. Nábytok pre ľudí a nie pre architektov, nábytok, s ktorým sa skvele býva, je šik a pritom praktický. Neoplatí sa príliš dlho váhať - každý rok je predstavených niekoľko nových kolekcií, ktoré sa rýchlo na európskom trhu vypredajú. Sme radi, že tieto dizajnové kúsky môžeme ponúknuť aj našim zákazníkom.

POKRAČOVAŤ »

Papillon Značka Papillon: doplnky a dekorácie s ľahkosťou motýlích krídel

Image značky Papillon

Vzdušný a farebný dizajn ako sú krídla motýľov - to je značka Pappilon výrobca z nemeckého Bochumu. Bytové doplnky a dekorácie, ale tiež solitérny nábytok zaujímavých tvarov a spracovania. Veľmi častým materiálom je keramika, ale aj kov, sklo alebo drevo.

Prvé kolekcie boli prispôsobované predovšetkým nemeckým zákazníkom, v súčasnosti prinášame dizajn, ktorý je blízky hlavne našim kupujúcim. Produktové portfólio obsahuje niekoľko dizajnových radov, ktoré sa obmieňajú niekoľkokrát ročne. Naši obchodní partneri si môžu vybrať aj medzi doplnkami do obchodných, hotelových alebo reštauračných interiérov. Všetko v prvotriednej kvalite podľa nemeckých štandardov.

POKRAČOVAŤ »

FARELA Značka FARELA: moderný dizajnový nábytok za super ceny

Image značky FARELA

Nemecký nábytok značky Farela vám prináša moderný a dizajnový nábytok, ktorý je súčasne cenovo dostupný. Táto skvelé cena sa dosahuje vďaka použitým sofistikovaným materiálom,ako je napr. melamín, ktorý sa ľahko udržuje, má dlhú životnosť, ale hlavne skvelo vyzerá.

Každý prvok nemeckého nábytku Farela vyniká niečim iným. Preto tu môžete nájsť integrované LED osvetlenie, ktoré môžete rozsvietiť alebo zhasiť. U prvkov nábytku, ktoré majú viditeľný meniaci obojstranný panel, si môžete vybrať, či ho budete chcieť v bielej farbe alebo v dekore Sonoma dub.

Jednotlivý nábytok si môžete podľa potreby meniť k obrazu svojmu, ak vám to dovolí. Regály môžete využiť pre Úložné boxy a krabice Beta, pre rôzne dekorácie a knihy alebo ako deliacu časť v interiéri atď. Ďalšou výhodou je bezsporu rafinovaný dizajn, spracovanie a obrovská variabilita umiestnenia. Jednotlivé kúsky nábytku k sebe krásne ladia, preto si môžete vytvoriť celý interiér bytu či domu, ktorý bude harmonický.

POKRAČOVAŤ »

REMEMBER Značka REMEMBER: farebné, geometrické a neopozerané

Image značky REMEMBER

Dizajn, hravosť a pestrosť jasne vystihujú nemeckú značku Remember, ktorej vlajkovou loďou sú nápadité dekoračné doplnky hýriace farbami. Dizajnéri tejto značky sú asi veľkí optimisti, a vlastne prečo nie, keď účelom je urobiť svet veselší a farbnejší. My s nimi súhlasíme a preto vám výrobky značky Remember prinášame. Prostredníctvom nich môžete oživiť nielen stolovanie, ale podčiarknuť atmosféru každého interiéru.

Pomocníkom sa vám stane široká paleta vzorov… Či už sú to abstraktné kruhy, kubistické tvary alebo hra farebných štvorcov. Motívy sa u produktov rôzne opakujú a tak si pokojne môžete zladiť prestieranie s hrnčekmi, podnosy s behúňmi, obrazom či skladačkami. Veríme, že ten pravý vzor si nájde každý.

POKRAČOVAŤ »

Chcete ještě větší slevu?

Poradíme vám, jak ji získat!
Stačí jen vyplnit Váš email.
Na tento email Vám zašleme obchodní nabídky s individuálními akcemi a slevami.
Můžete se kdykoliv odhlásit.

Doprava zdarma platí pre každú objednávku. Stále.
Od žiarovky až po skriňu, všetko vám dovezieme za 0 Kč.

Nakupujte bez obáv.
Každý tovar môžete do mesiaca vrátiť!
Iba pre stálych zákazníkov (po skúšobnej dobe)

Najvýhodnejšie cenové ponuky bývajú rýchlo preč.
Od nás dostanete avízo ešte pred začiatkom akcie.

Vážíme si stálych zákazníkov. A myslíme na nich.
Chcete dostávať ponuky pre VIP klientelu?

Exkluzívny nákup iba pre členov DESIGN GENIUS.
Každý týždeň nové ponuky.

Prvých 30 dní služby je zdarma. Pre aktiváciu je nutné mať založený klientský účet na webe (zaregistrovať sa).
Službu je možné kedykoľvek zrušiť. Skúšobnú dobu nie je možné opakovať.

Už mám DesignGenius Nemám záujem Vyskúšať na 30 dní zdarma