(6 produktov)

Vintage nábytok

vybraných 6 produktov)
Zavrieť
 • farba

  ZAVŘÍT FILTROVAT
 • cena
  ZAVŘÍT FILTROVAT
 • materiál

  ZAVŘÍT FILTROVAT
 • značka

  ZAVŘÍT FILTROVAT
 • akčné zľavy
Třídit podle:

Vintage je kvalita!

Obľúbený Vintage štýl je “na scéne” už od 40. rokov. Mení sa s dobou alebo zostáva stále rovnakým? Pokiaľ chcete vašej kamarátke urobiť radosť a kúpiť jej nový kus nábytku či bytový doplnok do Vintage izby, čím ju naozaj potešíte a nespôsobíte si tzv. faux pas? Poďme si to v niekoľkých bodoch trochu upresniť.

Starožitné alebo Vintage?

Hovorí sa, že čo je staršie než 100 rokov, môžeme považovať za starožitné. Naopak, pokiaľ je to mladšie než 100 rokov,  potom už hovoríme o Vintage. Tento štýl, ktorý vznikal v období 40. až 80. rokov, je stále populárny a nájdete ho v nejednej kaviarni, bare či reštaurácii. Ako každý iný štýl, tak i štýl Vintage “ide s dobou”, podliehajúc novým trendom, ktorým sa musí tak trochu prispôsobovať. Pamätajte však na to, že pokiaľ je štýl, ktorý by si mal čo najviac zachovať onen „starý look“, potom je to práve Vintage!

Vintage nie je Retro!

A Retro nie je Vintage. Prečo to stále spájame dohromady? Pretože sú oba štýly z dávnych dôb? Poďme si v tom urobiť trochu jasno. Áno, u oboch štýlov sa vraciame späť do minulosti, ale v tomto prípade je Retro nostalgiou a Vintage kvalitou. Prečo? Nábytok a dekorácie v štýle Vintage totiž stále zrejú, a získavajú tak na svojej hodnote. Preto Vintage môžeme nazvať i dobre vyzreté víno. Je to skrátka niečo, čo obstálo v skúške časom. Oproti tomu, Retro nám vnesie do nášho domova spomienky, ktoré sú však len prezlečené v novom kabáte. Častokrát si nábytok v tomto štýle zaobstaráme skôr z nostalgie, než pre jeho funkčnosť.

Prečo je Vintage tak populárny?

Pretože môžete tvoriť i vy sami. Že je vaša stará komoda OUT? Ba naopak! V štýle Vintage je a stále bude IN. Nezabudnite, že každý Vintage kúsok bude jedným z najkvalitnejších kúskov, ktoré doma máte. V základe rovnaký, avšak trochu upravený a doslova nesmrteľný!

Nábytok ľahký na údržbu!

Tzv. starý vzhľad udáva trend tomuto štýlu, preto ho oň nechceme pripraviť. Nemusíte tak večne leštiť sklenený konferenčný stolík či každú lesklú dekoráciou na ňom. Môžete sa pohodlne usadiť na vašu pohovku a kochať sa novým dizajnom vašej obývacej izby.

Je ľahké vymeniť staré veci za nové. Často to ale učiníme v domnienke, že nové znamená lepšie. Je to ale naozaj tak? Vintage štýl má v tomto svoju pravdu a mnohí z vás budú možno súhlasiť. Tak čo urobíme s tou starou pohovkou? 

Chcete ještě větší slevu?

Poradíme vám, jak ji získat!
Stačí jen vyplnit Váš email.
Na tento email Vám zašleme obchodní nabídky s individuálními akcemi a slevami.
Můžete se kdykoliv odhlásit.

Doprava zdarma platí pre každú objednávku. Stále.
Od žiarovky až po skriňu, všetko vám dovezieme za 0 Kč.

Nakupujte bez obáv.
Každý tovar môžete do mesiaca vrátiť!
Iba pre stálych zákazníkov (po skúšobnej dobe)

Najvýhodnejšie cenové ponuky bývajú rýchlo preč.
Od nás dostanete avízo ešte pred začiatkom akcie.

Vážíme si stálych zákazníkov. A myslíme na nich.
Chcete dostávať ponuky pre VIP klientelu?

Exkluzívny nákup iba pre členov DESIGN GENIUS.
Každý týždeň nové ponuky.

Prvých 30 dní služby je zdarma. Pre aktiváciu je nutné mať založený klientský účet na webe (zaregistrovať sa).
Službu je možné kedykoľvek zrušiť. Skúšobnú dobu nie je možné opakovať.

Už mám DesignGenius Nemám záujem Vyskúšať na 30 dní zdarma