Vy hľadáte – my odpovedáme

PRESTIERANIE NA STÔL

Servírování kávy v hrnku Hula Hoop s barevným prostíráním a ubrousky od značky Remember

Jednoduchý a celkom lacný spôsob, ako spestriť stolovanie pri jedálenskom stole, je doplniť stolovú dosku o prestieranie. Jednak uchráni sklenenú, lakovanú alebo drevenú dosku od škvŕn od jedla či tekutín, ale tiež zanechá jedinečný vzhľad vašej jedálne či kuchyne. Zvoľte umývateľné materiály a o jednoduchú údržbu máte postarané.

Články na tému: PRESTIERANIE NA STÔL

Vychutnajte si stolovanie o niečo viac

12. Augusta 2016 Kategória: Vyberáme z blogu

Milovníci dobrej kávy to majú jasné. Deň a raňajky pre nich začína vždy čerstvou kávou, ktorá má tak špecifickú vôňu. Posuňte tento ranný rituál o niečo vyššie a užijte si ho i po dizajnovej stránke.

celý článok ...

Štítky: Bytové doplnky a dekorácie, Doplnky pre stolovanie, Hrnčeky, Hrnčeky na kávu, Kuchynské doplnky, Prestieranie na stôl, Stolovanie

Elegantné prestieranie na váš stôl

27. Júna 2016 Kategória: Obrusy a behúne

Je to obrus – nie je to obrus? Mnoho ľudí obrusy vníma iba ako lapače škvŕn. Skúšali ste si ale vybrať obrus či behúň ako súčasť dekorovania vášho stola, ktorý upúta pozornosť?

celý článok ...

Štítky: Bytové doplnky a dekorácie, Doplnky pre stolovanie, Jedálenské stoličky, Moderné bytové doplnky, Prestieranie na stôl, Stolovanie, Stôl

Nebaví vás varenie? Spríjemnite si ho.

16. Novembra 2015 Kategória: Kuchynské pomôcky

Niekedy sú jednoducho dni, keď sa nikomu nechce stáť pri sporáku celé dopoludnie a pripravovať dlhé hodiny jedlo. Ako si takú prácu spríjemniť?

celý článok ...

Štítky: Darčekové predmety, Dizajnové doplnky, Doplnky pre stolovanie, Jedálenské stoly, Kuchynské doplnky, Prestieranie na stôl

Nie je tanier ako tanier

19. Augusta 2015 Kategória: Taniere

Nad správnym výberom tanierov sa zamýšľa málokto a výsledný efekt stolovania netrápi skoro nikoho. Vedeli ste ale, že sa taniere delia na 4 základné štýly, vďaka ktorým budete hviezdou v stolovaní bez námahy?

celý článok ...

Štítky: Bytové doplnky a dekorácie, Doplnky pre stolovanie, Jedálenské stoly, Prestieranie na stôl, Stolové predmety, Stolovanie, Stôl

Kanvice: dizajnové umenie na vašom stole

10. Augusta 2015 Kategória: Kanvice

Pitie čaja a kávy mnohí považujú za životný štýl, ktorý je niečim výnimočný. Jedná sa vlastne o činnosť, ktorá má svoju tradíciu viac než 1000 rokov. Tento magický obrad uskutočňujeme každý deň a má svoju určitú choreografiu, ktorá sa odohráva na našom jedálnom stole. Zamysleli ste sa niekedy nad tým, že hlavnú rolu hrajú kanvice?

celý článok ...

Štítky: Dizajnové doplnky, Doplnky pre stolovanie, Hrnčeky, Jedálenské stoly, Kanvica, Prestieranie na stôl, Stelton, Stolovanie, Obrusy

Ako vybrať správny hrnček na kávu a čaj?

15. Júla 2015 Kategória: Hrnčeky a šálky

Je to jednoduché, väčšina z nás si nedokáže predstaviť ráno bez poriadneho hrnčeka čaju či poriadne silnej kávy. Zahreje nás kedykoľvek potrebujeme a dodá nám pocit šťastia a energie. Ale zamysleli ste sa niekedy nad tým, ako vybrať správny hrnček a ako ho ráno správne naservírovať k raňajkám? Nebojte se, nie je to žiadna veda!

celý článok ...

Štítky: Bytové doplnky, Doplnky pre stolovanie, Hrnčeky, Hrnčeky na kávu, Jedálenské stoly, Prestieranie na stôl, Stolovanie

Prestrite si stôl! Zn. správne

15. Augusta 2014 Kategória: Stolovanie, Svietniky, Stolné svietniky

Správne prestrený jedálny stôl je základom stolovania. U stolu sa schádzame s rodinou každý deň. Možno práve večera, kde sa stretávame všetci pokope, aby sme sa dobre najedli a povedali si, aký bol deň v práci a v škole. Prestierajte správne, skrátka tak, aby jedlo bolo chutnejšie a mali ste z toho i radosť.

celý článok ...

Štítky: Bytové doplnky a dekorácie, Prestieranie na stôl, Stolovanie, Svietniky a sviečky, Servítky

Jedáleň v červenej

07. Mája 2013 Kategória: Vyberáme z blogu

Základom nie je len dobre navarená večera. Neoddeliteľnou súčasťou je stolovanie. Najlepšia je kombinácia vynikajúce jedlo a vynikajúce stolovanie. S jedlom pomôže hrubá kuchárka či mama na telefóne. Vynikajúce stolovanie si však musíte krvopotne pripraviť vy. Trochu dekorácií, nejaké to prestieranie, obrúsky, mávnutie čarovného prútika a môže sa jesť.

celý článok ...

Štítky: Ako zariadiť byt, Nábytok do jedálne, Prestieranie na stôl, Povrázkové závesy

Stolovanie môže byť zaujímavé a pestré

05. Februára 2013 Kategória: Vyberáme z blogu

Je sklenená doska vášho jedálenského stola krásna, ale studená? Máte pocit, že jej niečo chýba? Skúste použiť prestieranie, podložky pod hrnčeky a poháre. Nielenže sklenenú dosku ochránite od poškriabania, ale vyhnete sa aj nehodám typu mokré kolieska od nápoja.

celý článok ...

Štítky: Doplnky pre stolovanie, Prestieranie na stôl, Stolovanie

Oživenie vášho stola

29. Októbra 2012 Kategória: Stolovanie

Zdá sa vám váš stôl nudný a fádny? Neviete čím by ste mu vdýchli život? Ponuka je široká a vy si môžete vybrať zo širokej škály doplnkov a dekorácii. Môžete si tak vyzdobiť nielen váš jedálenský stôl ale aj váš konferenčný, odkladný či nočný stolík .

celý článok ...

Štítky: Prestieranie na stôl, Svietniky a sviečky, Vázy

Chcete ještě větší slevu?

Poradíme vám, jak ji získat!
Stačí jen vyplnit Váš email.
Na tento email Vám zašleme obchodní nabídky s individuálními akcemi a slevami.
Můžete se kdykoliv odhlásit.

Doprava zdarma platí pre každú objednávku. Stále.
Od žiarovky až po skriňu, všetko vám dovezieme za 0 Kč.

Nakupujte bez obáv.
Každý tovar môžete do mesiaca vrátiť!
Iba pre stálych zákazníkov (po skúšobnej dobe)

Najvýhodnejšie cenové ponuky bývajú rýchlo preč.
Od nás dostanete avízo ešte pred začiatkom akcie.

Vážíme si stálych zákazníkov. A myslíme na nich.
Chcete dostávať ponuky pre VIP klientelu?

Exkluzívny nákup iba pre členov DESIGN GENIUS.
Každý týždeň nové ponuky.

Prvých 30 dní služby je zdarma. Pre aktiváciu je nutné mať založený klientský účet na webe (zaregistrovať sa).
Službu je možné kedykoľvek zrušiť. Skúšobnú dobu nie je možné opakovať.

Už mám DesignGenius Nemám záujem Vyskúšať na 30 dní zdarma