Vy hľadáte – my odpovedáme

STOLOVANIE

Barevné stolování na kuchyňském stole

Stolovanie je súhrn spoločenských pravidel, týkajúcich sa prípravy jedálenského stola a samotnej konzumácie jedál. Tieto pravidlá nás sprevádzajú už od nepamäti a dodnes sa využívajú ako pri raňajkách, obedoch tak aj pri večerách. So zvládnutim základných pravidiel si môžeme zo stolovania dopriať aj radosť.

Články na tému: STOLOVANIE

Filtračná kanvica – dizajn, ktorý vám ušetrí peniaze

29. September 2016 Kategória: Kanvice na vodu

Obzvlášť v teplých dňoch sa vypláca pravidelne doplňovať pitný režim. Najlepším riešením je kanvica plná vychladeného pitia. Na dnešnom trhu ale existuje mnoho typov kanvíc, ktoré si môžete zaobstarať. My vám dnes predstavíme filtračné kanvice od značky Stelton.

celý článok ...

Štítky: Bytové doplnky, Dizajn, Dizajnové doplnky, Doplnky pre stolovanie, Kanvica, Kuchynské doplnky, Stelton, Stolové predmety, Stolovanie

Vychutnajte si stolovanie o niečo viac

12. Augusta 2016 Kategória: Vyberáme z blogu

Milovníci dobrej kávy to majú jasné. Deň a raňajky pre nich začína vždy čerstvou kávou, ktorá má tak špecifickú vôňu. Posuňte tento ranný rituál o niečo vyššie a užijte si ho i po dizajnovej stránke.

celý článok ...

Štítky: Bytové doplnky a dekorácie, Doplnky pre stolovanie, Hrnčeky, Hrnčeky na kávu, Kuchynské doplnky, Prestieranie na stôl, Stolovanie

Elegantné prestieranie na váš stôl

27. Júna 2016 Kategória: Obrusy a behúne

Je to obrus – nie je to obrus? Mnoho ľudí obrusy vníma iba ako lapače škvŕn. Skúšali ste si ale vybrať obrus či behúň ako súčasť dekorovania vášho stola, ktorý upúta pozornosť?

celý článok ...

Štítky: Bytové doplnky a dekorácie, Doplnky pre stolovanie, Jedálenské stoličky, Moderné bytové doplnky, Prestieranie na stôl, Stolovanie, Stôl

6 rôznych stolovaní alebo ako sa je v iných krajinách?

27. Marca 2016 Kategória: Príbory

To, že u nás na jedlo používame príbor je jasná vec. Ako ale stolujú naši susedia? Aké majú zvyky či dokonca povery?

celý článok ...

Štítky: Bytové doplnky a dekorácie, Doplnky pre stolovanie, Hrnčeky, Kuchynské doplnky, Stolové predmety, Stolovanie, Stôl

Cukorničky a mliekovky pre všetkých milovníkov dobrej kávy a čajov

24. Februára 2016 Kategória: Cukorničky a mliečenky

Vychutnávate si radi svoj obľúbený nápoj so všetkým, čo k tomu patrí? Urobte si chvíľku pre seba a vyberte si k tomuto magickému pôžitku elegantné cukorničky a mliekovky, ktoré vám bude závidieť každá návšteva.

celý článok ...

Štítky: Bytové dekorácie, Doplnky pre stolovanie, Moderné bytové doplnky, Stolové predmety, Stolovanie

Nie je tanier ako tanier

19. Augusta 2015 Kategória: Taniere

Nad správnym výberom tanierov sa zamýšľa málokto a výsledný efekt stolovania netrápi skoro nikoho. Vedeli ste ale, že sa taniere delia na 4 základné štýly, vďaka ktorým budete hviezdou v stolovaní bez námahy?

celý článok ...

Štítky: Bytové doplnky a dekorácie, Doplnky pre stolovanie, Jedálenské stoly, Prestieranie na stôl, Stolové predmety, Stolovanie, Stôl

Kanvice: dizajnové umenie na vašom stole

10. Augusta 2015 Kategória: Kanvice

Pitie čaja a kávy mnohí považujú za životný štýl, ktorý je niečim výnimočný. Jedná sa vlastne o činnosť, ktorá má svoju tradíciu viac než 1000 rokov. Tento magický obrad uskutočňujeme každý deň a má svoju určitú choreografiu, ktorá sa odohráva na našom jedálnom stole. Zamysleli ste sa niekedy nad tým, že hlavnú rolu hrajú kanvice?

celý článok ...

Štítky: Dizajnové doplnky, Doplnky pre stolovanie, Hrnčeky, Jedálenské stoly, Kanvica, Prestieranie na stôl, Stelton, Stolovanie, Obrusy

Ako vybrať správny hrnček na kávu a čaj?

15. Júla 2015 Kategória: Hrnčeky a šálky

Je to jednoduché, väčšina z nás si nedokáže predstaviť ráno bez poriadneho hrnčeka čaju či poriadne silnej kávy. Zahreje nás kedykoľvek potrebujeme a dodá nám pocit šťastia a energie. Ale zamysleli ste sa niekedy nad tým, ako vybrať správny hrnček a ako ho ráno správne naservírovať k raňajkám? Nebojte se, nie je to žiadna veda!

celý článok ...

Štítky: Bytové doplnky, Doplnky pre stolovanie, Hrnčeky, Hrnčeky na kávu, Jedálenské stoly, Prestieranie na stôl, Stolovanie

Domáci koktejlový bar

10. Júla 2015 Kategória: Barmanské potreby

Leto sa vyznačuje krásnym počasím, kde ortuť teplomerov stúpa dosť vysoko. K takému počasiu sa viac než čokoľvek iné hodí nejaký domáci koktejlový bar, ktorý vás ihneď schladí. Možno si začnete hneď lámať hlavu nad tým, aké pomôcky zaobstarať, podľa čoho ich vyberať a čo je k čomu vhodné?  Zrejme vás prekvapíme, že nemusíte ihneď investovať kopu peňazí do profesionálneho barmanského náčinia. Stačí si prečítať pár rad od nás, ktoré nájdete nižšie.

celý článok ...

Štítky: Barové stoly, Barové stoličky, Bytové doplnky a dekorácie, Dizajnové doplnky, Ako zariadiť byt, Stolovanie

Prestrite si stôl! Zn. správne

15. Augusta 2014 Kategória: Stolovanie, Svietniky, Stolné svietniky

Správne prestrený jedálny stôl je základom stolovania. U stolu sa schádzame s rodinou každý deň. Možno práve večera, kde sa stretávame všetci pokope, aby sme sa dobre najedli a povedali si, aký bol deň v práci a v škole. Prestierajte správne, skrátka tak, aby jedlo bolo chutnejšie a mali ste z toho i radosť.

celý článok ...

Štítky: Bytové doplnky a dekorácie, Prestieranie na stôl, Stolovanie, Svietniky a sviečky, Servítky

Drôtujeme!

Počujem dobre, drôtujeme? Je to tak. Vieme, že drôtovanie patrí medzi staré ľudové remeslá. V súčasnej dobe však drôtovanie vnímame ako techniku, ktorou sa zdobia určité doplnky alebo se drôtujú doplnky samotné. Pozrime sa na to, ako to teda je.

celý článok ...

Štítky: Bytové dekorácie, Bytové doplnky a dekorácie, Dizajnové doplnky, Kuchynské doplnky, Stolovanie

Obrus – praktickosť versus dizajn

08. Augusta 2013 Kategória: Stolovanie, Ostatné

Obrus na stole nie je dnes ničím výnimočným. Biely, červený, zelený s kvetmi či prúžkovaný dostať ho v každom farebnom prevedení. Väčšinou chceme, aby náš jedálenský stôl bol chránený ale taktiež nám záleží na tom, aby dobre vyzeral. Ak k nemu doladíte ten správny jedálenský servis a kuchynské doplnky dostanete tak nádhernú slávnostnú tabuľu.

celý článok ...

Štítky: Doplnky pre stolovanie, Stolovanie, Obrusy

Chcete ještě větší slevu?

Poradíme vám, jak ji získat!
Stačí jen vyplnit Váš email.
Na tento email Vám zašleme obchodní nabídky s individuálními akcemi a slevami.
Můžete se kdykoliv odhlásit.

Doprava zdarma platí pre každú objednávku. Stále.
Od žiarovky až po skriňu, všetko vám dovezieme za 0 Kč.

Nakupujte bez obáv.
Každý tovar môžete do mesiaca vrátiť!
Iba pre stálych zákazníkov (po skúšobnej dobe)

Najvýhodnejšie cenové ponuky bývajú rýchlo preč.
Od nás dostanete avízo ešte pred začiatkom akcie.

Vážíme si stálych zákazníkov. A myslíme na nich.
Chcete dostávať ponuky pre VIP klientelu?

Exkluzívny nákup iba pre členov DESIGN GENIUS.
Každý týždeň nové ponuky.

Prvých 30 dní služby je zdarma. Pre aktiváciu je nutné mať založený klientský účet na webe (zaregistrovať sa).
Službu je možné kedykoľvek zrušiť. Skúšobnú dobu nie je možné opakovať.

Už mám DesignGenius Nemám záujem Vyskúšať na 30 dní zdarma